www.hotel-ubytovani.com
Penzion Poděbrady Restaurant Lovas & Lovas - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Poděbrady Restaurant Lovas & Lovas - disponuje restauracíPenzion Poděbrady Restaurant Lovas & Lovas -  je k dispozici připojení na internetPenzion Poděbrady Restaurant Lovas & Lovas -  je k dispozici letní terasaPenzion Poděbrady Restaurant Lovas & Lovas - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Poděbrady Restaurant Lovas & Lovas - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Poděbrady Restaurant Lovas & Lovas - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Poděbrady Restaurant Lovas & Lovas - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Poděbrady Restaurant Lovas & Lovas - na pokojích je telefon
 

Penzion Restaurant Lovas & Lovas
Husova 537/99, Poděbrady 29001
Česká Republika
Pension-Podebrady-Lovas-Lovas@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Restaurant Lovas & Lovas ubytování Poděbrady Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Restaurant Lovas & Lovas - ubytování Poděbrady | Vítejte

 
Penzion Poděbrady Restaurant Lovas & Lovas

Rodinný pension Lovas & Lovas je společně s vyhlášenou restaurací je situován nedaleko lázeňské kolonády v Poděbrdech, v blízkosti řeky Labe.

Pension Lovas & Lovas ubytování
Rodinný pension Lovas & Lovas ubytování Poděbrady nabízí svým hostům 7 stylově zařízených pokojů, včetně jednoho luxusního apartmánu.

Kombinace teplých barev a ručně kovaného nábytku na všech pokojích nabízí hostům pensionu Lovas & Lovas výbornou možnost odpočinku a relaxace. Součástí pokojů jsou také minibary, TV + SAT, telefony, hotelové fény.

K službám pensionu Lovas & Lovas ubytování v Poděbradech patří možnost Wi-Fi připojení k internetu. Ubytovaní hosté mohou využít parkovacích míst přímo v areálu pensionu Lovas & Lovas a jednoho garážového stání pro motocykly či kola. Room service: možnost servírování jídel přímo na pokoje včetně snídání.

Pension Lovas & Lovas restaurace  
Přijďte si vychutnat atmosféru rodinné restaurace Lovas & Lovas v Poděbradech. V menu naleznete výběr specialit převážně jižanských kuchyní, ale také i čerstvé ryby, steaky, domácí těstoviny nebo lehké saláty. Profesionální cateringový team nabízí služby při pořádání společenských akcí.

Pension Lovas & Lovas v Poděbradech
Město Poděbrady leží v Polabské nížině po obou březích řeky Labe uprostřed lužních lesů 50 km od hlavního města Prahy, nedaleko dálnice D 11. Nadmořská výška 190 metrů řadí Poděbrady mezi nejteplejší místa v České republice s nejstabilnějším počasím.

Tradičním léčivým zdrojem je přírodní minerální uhličitá voda. Půvabné lázeňské město Poděbrady proslavila především léčba srdečních onemocnění a příznačný slogan "Na srdce jsou Poděbrady".

Lázeňské město Poděbrady má bohatý kulturní život s širokou nabídkou tradičních festivalových, kulturních a sportovních akcí. Přímo v lázeňském městě Poděbrady si příznivci rekreačního sportu mohou vybrat - tenis, squash, golf, jízdu na kolečkových bruslích, cyklistiku, jezdectví, surfing, rybolov a jiné.